Budeme radi,ak vám možeme poslúžiť našimi službami, stačí použiť objednávkový formulár k dispozícii tu ,alebo si vyberte z našej pomúky,to čo vás zaujíma,a my Vás budeme v priebehu niekoľkých hodín kontaktovať. Sme k dispozícii od pondelka do soboty, od 06:00 do 18:00,ak by ste nám telefonovali.

Položka Cena
6 týždňová sliepočka prepelice -Mandžuská, Anglická, Tibetská, Faraon(nie Jumbo) 4 € / ks
6 týždňový kohútik prepelice - Mandžuská, Anglická, Tibetská, Faraon(nie Jumbo) 3 € / ks
6 týždňová sliepočka prepelice -Talianska, Rosetta, Scarlett 5 € / ks
6 týždňový kohútik prepelice - Talianska, Rosetta, Scarlett 4 € / ks
6 týždňová sliepočka prepelice - Modrá prepelica, Texaská A&M, Talianska zlato-kropenatá 6 € / ks
6 týždňový kohútik prepelice - Modrá prepelica, Texaská A&M, Talianska zlato-kropenatá 5 € / ks
6 týždňová sliepočka/kohutik prepelice - Jumbo Tibetská 5 € / ks
6 týždňová sliepočka prepelice - Jumbo Brown/faraon super ťažká linia 7 € / ks
6 týždňový kohútik prepelice - Jumbo Brown/faraon super ťažká linia 6 € / ks
Malé prepeličky netriedené,nesexované 1-7 dní 1 € / ks
Malé prepeličky netriedené,nesexované 7-14 dní 1.50 € / ks
Faraon/Jumbo Brown sexované 7-14 dní 2.50 € / ks
.Všetko ostatné len na dotaz. Prečítajte si VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY. Nižšie uvedené podmienky týkajúce sa účtov, dotazov a platieb

Doplnky

  • Kartonový obal na prepeličie vajička na 18ks pri osobnom odbere 0,40 €/ks
  • Nožnice na prepeličie vajíčka 4 €/ks
  • Prepravny PUP plát na násadové vajička 3€ /ks na 30 vajec.
  • 5 kg protein zmeska pre Jumbo kuriatka 7 €.

Násadové vajcia

  • Bežné farebné rázy prepelic 10 ks/ 3.50 €
  • Texaská A&M,Tibetská Jumbo 10 ks/4.50 €
  • Faraon/Jumbo Brown násadové vajička nepredávame.
  • Brahmanka modrá po výstavných rodičoch hodnotenie 91-93 bodov - 4€/ks.(nutné objednať)
  • Brahmanka kolumbijska po výstavných rodičoch hodnotenie 93-95 bodov - 3€/ks.(nutné objednať)

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

Noví klienti

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vášho chybného produktu alebo jeho vrátenia, kontaktujte nás na čísle 0908 632 414 od 8:00 do 16:30 hod. .

Ak ste dostali chybný výrobok a máte k dispozícii 30 dní od jeho nákupu, vyplatíme vrátenie ,alebo urobíme výmenu za chybnú položku. Zákazník je zodpovedný za všetky náklady na vrátenie zásielky, kým sa výrobok nedefinuje ako chybný. Ak je výrobok vyhlásený za chybný, pripíšeme zákazníkovi náklady na výrobok a náklady na vrátenie. Ak je požadovaná náhradná položka, nebudeme dodavať novú zásielku, kým nedostaneme chybný tovar..

Všetci klienti

Ak v priebehu 30 dní nie ste so svojím nákupom 100% spokojní, nahradíme položku alebo poskytneme kredit za kompletný tovar: náklady na prepravu a manipuláciu sa nevracajú. Špeciálne a zákazkové objednávky nie sú vratné, ale všetky poškodené kusy budú vymenené.

Ak do 30 dní skontrolujeme chybný výrobok a v prípade potreby vydáme kredit na budúce nákupy od nás. Zákazník je zodpovedný za všetky náklady na vrátenie zásielky, kým sa produkt nedefinuje ako chybný. Ak je produkt vyhlásený za chybný, zákazníkovi sa pripíšu náklady na produkt a náklady na vrátenie. Ak je požadovaná náhradný produkt, nebudeme dodávať novú zásielku, kým nedostaneme chybný tovar.

Násadové vajcia

Naše násadové vajcia sú spracované s opatrnosťou od odberu až po osobné odovzdanie balíčka na pošte. Všetky vajcia sú starostlivo skontrolované na trhliny, štiepky alebo akékoľvek iné slabé miesta a len tie najkvalitnejšie vajcia sa posielajú na vyliahnutie. Posielame iba vajcia, ktoré by sme vyliahli v našich vlastných inkubátoroch. Vajcia nikdy nie sú umyté iba v prípade potreby vyčistené suchou handričkou. Vajcia sa otáčajú a skladujú maximálne 3-4 dni.Pravidelne kontrolujeme a monitorujeme plodnosť našich násadových vajec. Neposielame vajcia, ktoré vykazujú mieru liahnivosti menej ako 85%. Je dôležité pochopiť, že plodnosť a miera liahnutia sú dve veľmi odlišné veci. Niekedy sa stáva, že vajcia, ktoré mali zlú prepravu, nie sú liahnivé, pretože preprava zabila krehké embryo vo veľmi rannom stave. Nemáme žiadne záruky proti tomu, ani nepreberáme žiadnu zodpovednosť za úmrtia alebo poškodenie. Riziko prepravy násadových vajec je hazard a všetci kupujúci si to musia byť vedomí pred objednávkou od nás.

× Neposkytujeme náhrady za násadové vajcia bez výnimiek! Ak nesúhlasíte s našimi pravidlami pre vrátenie peňazí, nájdite si iného chovateľa, pre objednávku násadových vajíčok.

× Nezaručujeme dátumy dodania.

× Neposkytujeme náhrady ani výmenu za násadové vajcia.

× Nezaručujeme úspešnosť liahnutia násadových vajíčok. Posielanie je vždy riziko.

× Nebudú poskytnuté žiadne náhrady, či už v dôsledku toho, že zákazník zmenil svoje zmyšľanie,mal neúspešné liahnutie alebo akékoľvek ťažkosti,ktorým môže kupujúci čeliť atď. ... Sme odhodlaní dodať vaše násadové vajcia čo najskôr a tak bezpečne, ako môžeme, preto žiadame, aby ste trpezlivo čakali na odoslanie vašich vajec.

Prioritná rezervácia

Prioritná rezervácia zatial nieje možná.Na cene za uprednostnenie pracujeme.

Webová stránka/Katalógové ceny

Aj keď sme prijali všetky opatrenia na zabezpečenie presných cien, nemôžeme zaručiť, že webové stránky / katalóg nebudú obsahovať cenové a popisné chyby. Ceny sa môžu zmeniť aj bez upozornenia. Ceny tovarov na tejto webovej stránke nahrádzajú všetky predchádzajúce ceny.