• Jantár prepelica

  Autumn Amber / Jesenný jantár

  Kmeň Jesenný jantár sme v priebehu času vyvíjali na farme.Je to v podstate extrahované z talianského farebného rázu.Znaky sú rovnaké, farba je jednoduchšia a má odlišný odtieň.

  Zobrazenie podrobnosti
 • Prepelica Talianská variácia

  Roux Dilute

  Roux Dilute, tiež známy ako egyptská.Je to svetlejšia červenkastá farba faraóna coturnixu. Rarita, ktorá bola chovaná pre svoju jedinečnú farbu. Aktualizujte svoje krdle s novou egyptskou farbou!.

  Zobrazenie podrobnosti
 • Jumbo Tibetská prepelica

  Jumbo Tibetská

  Jumbo Tibetan sú druhými najväčšími coturnix, ktoré chováme a mjú nádherné tmavé/čokoládové perie. Tieto prepelice sú perfektné aj vekom, keď začínajú znášať vajíčka už v 7 týždni.

  Zobrazenie podrobnosti
 • Pharaoh - divoký typ prepelice

  Faraon/Jumbo Brown

  Chované na veľkú produkciu vajec, veľkú veľkosť vajíčok, maximálnu hmotnosť a učenlivý temperament. Toto sú naše najväčšie prepelice s priemernou hmotnosťou medzi 340-400 gramov, pričom niektoré vtáky dosahujú maximálnu hmotnosť 453gramov!

  Zobrazenie podrobnosti
 • Schofieldská strieborná prepelica

  Schofieldská strieborná

  Tie pochádzajú z našich krásnych multi farebných strieborných. Vezmite prosím na vedomie, že strieborný gén je neúplný ... to znamená, že asi 50% vášho liahnutia budú strieborné prepelice, zvyšok budú iné farby, ktoré sú tiché "strieborné nosiče genu".

  Zobrazenie podrobnosti
 • Japonska prepelica farebná variacia Tuxedo

  Zriedkavý strieborný faraón

  Od rodičov faraóna strieborného. Tieto krásne vzácne vtáky môžno rozoznať pohlavie podla peria, rovnako ako u divokého typu coturnix japonica. Sú nápadné kvôli množstvu strieborných odtieňov. Toto jedinečné sfarbenie je niečo, čo sa chváli!.

  Zobrazenie podrobnosti